Informacia
Treść

Integracja standardowa

Aby zintegrować kod CMP ze swoją witryną, zaloguj się do swojego consentmanagerKonto .net i kliknij OTRZYMAJ KOD. Jeśli masz skonfigurowanych wiele CMP, upewnij się, że podczas kopiowania kodu wybrałeś właściwy CMP.

Kod CMP do ręcznego blokowania

Upewnij się, że skopiowałeś cały i niezmieniony kod do swojej witryny. W przypadku ręcznego kodu blokującego pozycja kodu w kodzie Twojej witryny nie ma znaczenia. W każdym razie zazwyczaj zalecamy wstawienie kodu CMP bezpośrednio po <body> elementem.

Uwaga: Jedyny kod CMP do ręcznego blokowania może być dostarczony przez Menedżer tagów lub adserver, o ile nie są używane nieprzyjazne elementy iframe (możliwe są przyjazne elementy iframe). W każdym razie nie zalecamy dostarczania kodu za pośrednictwem adserwera ze względu na kwestie prawne.

Uwaga: Raz utworzony kod nigdy się nie zmieni. Możesz edytować swoje ustawienia CMP, projekty i teksty w naszym systemie bez konieczności zmiany kodu na swojej stronie.

Kod CMP do automatycznego blokowania

Upewnij się, że skopiowałeś cały i niezmieniony kod do swojej witryny. W przypadku kodu automatycznego blokowania ważne jest, aby kod był pierwszym kodem, który ładuje się na Twojej stronie. Dlatego proszę wstawić pełny kod bezpośrednio po <head> elementem.

Powrót do góry