Informacia
Treść

Jak zintegrować CMP z witryną WordPress?

Aby zintegrować swój CMP z witryną WordPress, możesz skorzystać z naszej wtyczki WordPress lub wstawić kod CMP ręcznie, zalecamy użycie wtyczki:

Integracja za pomocą naszej wtyczki

 1. Zaloguj się do systemu CMS WordPress i kliknij sekcję Wtyczki > Dodaj nowy.
 2. Na następnej stronie wyszukaj „consentmanager"- Pobierz link na wordpress.org
 3. Strona pokaże pasujące wtyczki. Na consentmanager wtyczka kliknij przycisk „Zainstaluj teraz” 4. Gdy wtyczka zostanie zainstalowana i aktywowana, w swojej nawigacji znajdziesz nowy element.

 5. Zaloguj się do consentmanager.net i kliknij CMP => Pobierz kod, przewiń w dół do sekcji „Szczegóły dostawy”, a następnie skopiuj Kod-ID Twojego CMP: 6. Wklej swój Kod-ID tutaj (wstawienie swojego identyfikatora CMP-ID działa również zamiast identyfikatora kodu, ale zalecamy użycie Code-ID, ponieważ pole wejściowe CMP-ID zostanie wycofane w najbliższej przyszłości): 7. Wybierz tryb blokowania:


  Automatyczna strona klienta: Blokowanie skryptów innych firm w oparciu o JavaScript, które są wymienione w Twoim consentmanager konto.

  Półautomatyczna strona klienta: Blokuje wszystkie skrypty, które zaznaczyłeś w swoim kodzie.

 8. Opcjonalny: Po aktywowaniu opcji „Ukryj dla administratorów” CMP zostanie dezaktywowane dla zalogowanych administratorów. Może to być pomocne, jeśli używasz edytora frontendu, takiego jak Divi Builder. 9. Po zapisaniu ustawień Kod zostanie automatycznie wstawiony na Twoją stronę.

Podczas korzystania z wtyczki buforującej: W wyjątkowych przypadkach mogą wystąpić pewne konflikty projektowe z wtyczkami buforującymi. Jeśli zauważysz nietypowe zachowanie podczas projektowania, spróbuj najpierw dezaktywować wtyczkę buforującą i sprawdź, czy wynik frontendu jest teraz dobry. Jeśli nadal masz inne problemy, skontaktuj się z nami: wsparcie@consentmanager. Netto

Ręczna integracja z kodem HTML/JavaScript

UWAGA: Poniższy opis jest ważny tylko dla ręczny kod blokujący. Jeśli chcesz użyć automatyczne blokowanie kodu, upewnij się, że kod CMP jest wstawiany bezpośrednio po <head> element kodu Twojej witryny.

 1. Zaloguj się do swojego systemu CMS WordPress
 2. Przejdź do Wygląd > Edytor
 3. Edytuj plik, który odpowiada za nagłówek twojego motywu WordPress (zwykle header.php)
 4. Znajdź początek Sekcja.
 5. Zaloguj się do ConsentManager.net, przejdź do Pobierz kod i skopiuj kod z sekcji „Konfiguracja za pomocą funkcji Kopiuj i wklej”
 6. Wklej kod CMP bezpośrednio po zakończeniu sekcja w Twoim WordPressie:

 7. Kliknij przycisk „Aktualizuj plik”, aby zapisać zmiany.
Powrót do góry