Informacia
Treść

Jak mogę używać kodu CMP z TagManagerem?

Która wersja kodu (automatyczne blokowanie czy ręczny/półautomatyczny kod blokujący) używasz, jest niezależna od tego, czy korzystasz z TagManagera na swojej stronie. Możesz używać obu wersji kodu z lub bez tagmanagera w swojej witrynie. Ale: Jeśli chcesz dostarczyć kod CMP za pośrednictwem tagmanagera, MUSISZ użyć ręcznego/półautomatycznego kodu blokującego.

Oto przegląd:

  TagManager na stronie Brak TagManagera na stronie
automatyczny kod blokujący You musi dodaj kod automatycznego blokowania bezpośrednio w kodzie witryny przed każdym innym kodem innej firmy i nie możesz umieścić kodu CMP w menedżerze tagów. Automatyczne blokowanie może blokować kody znajdujące się w Twojej witrynie oraz kody znajdujące się w menedżerze tagów. Musisz dodać automatyczny kod blokujący bezpośrednio w kodzie swojej witryny przed każdym innym kodem kodu strony trzeciej. Automatyczne blokowanie może blokować kody znajdujące się w Twojej witrynie.
ręczny/półautomatyczny kod blokujący Możesz dodać ręczny/półautomatyczny kod blokujący do kodu swojej witryny lub umieścić go w menedżerze tagów. Musisz dostosuj wszystkie kody stron trzecich na swojej stronie internetowej i musisz zaktualizuj wszystkie wyzwalacze w menedżerze tagów. Ręczny/półautomatyczny kod blokujący musisz dodać do kodu swojej witryny w dowolnym miejscu (im wcześniej w kodzie, tym lepiej). Musisz dostosuj wszystkie kody stron trzecich na swojej stronie.
Powrót do góry