Informacia
Treść

Jak zgłosić błędy techniczne

W celu zgłoszenia błędów technicznych prosimy o wykonanie następujących czynności:

Podaj nam szczegóły

Spróbuj odtworzyć problem. Aby rozwiązać ten problem, nasi programiści muszą mieć możliwość samodzielnego wypróbowania. Dlatego prosimy o poinformowanie nas o wszystkim: kiedy, jak, dlaczego, kiedy nie, jak nie... Daj nam znać dokładną stronę internetową, dokładne kroki, które wykonujesz, przeglądarkę i system operacyjny, z których korzystasz i tak dalej. Wszystkie szczegóły mogą być pomocne.

Eksportuj dane debugowania z CMP

W analizie tego, co się dzieje, pomocne mogą być dane debugowania z CMP. Aby go wyeksportować, wykonaj następujące czynności:

  1. Otwórz przeglądarkę i witrynę, w której występuje problem.
  2. Zanim problem się wydarzy, naciśnij przycisk F12, aby otworzyć konsolę przeglądarki.
  3. Replikuj kroki, aż wystąpi problem.
  4. Sprawdź błędy i ostrzeżenia w konsoli i wyślij je do nas (wybierz tekst konsoli, skopiuj i wklej go do wiadomości e-mail lub zgłoszenia do pomocy technicznej):

  5. Rozpocznij proces ponownie, ale odwiedź witrynę i dodaj ?cmpdebug do adresu URL. To powie CMP, aby podać więcej szczegółów w konsoli.
  6. Odtwórz problem za pomocą ?cmpdebug w adresie URL , skopiuj i wklej consentmanager wyjście konsoli do wiadomości e-mail lub zgłoszenia do pomocy technicznej:

Eksportowanie informacji HAR

W niektórych przypadkach konieczne jest przeanalizowanie tego, co wysyła przeglądarka. Dlatego przejdź do konsoli przeglądarki > Sieć > kliknij prawym przyciskiem myszy elementy sieci i kliknij skopiuj wszystko jako HAR:

 

Powrót do góry